Pracovné oblečenie vám môže zachrániť život!

 

Položte si ruku na srdce a zamyslite sa nad tým, čo nosíte vo svojej práci oblečené. Ide len o akékoľvek pohodlné oblečenie alebo o ozajstné pracovné odevy, ktoré vás behom práce dokáže ochrániť pred možným nebezpečenstvom? Je takmer isté, že väčšina ľudí uprednostňuje prvú možnosť, no existuje niekoľko logických dôvodov, prečo si zaobstarať pracovné oblečenie, ktoré je určené len a len na prácu.

monterkyMontérky a ochranná prilba – pre všetkých milovníkov fyzickej práce

V prvom rade treba spomenúť, že práve na pracovisku sa každý deň prihodí mnoho úrazov, ktoré môžu mať i vážne následky. Pokiaľ nechcete prísť k trvalej invalidite len kvôli tomu, že ste zabudli na pracovnú obuv alebo ochranu hlavy, pristupujte k tomuto zodpovedne. Ak pracujete na stavbe, určite oceníte kvalitné montérky z pevného a zároveň pohodlného materiálu, ktorý je nepremokavý a počas chladných dní i hrejivý. Pochopiteľne, že využijete i rukavice, a to najmä počas zimy, kedy sú ruky vystavené mrazu a nepríjemným vonkajším vplyvom. Medzi ďalšie užitočné pracovné pomôcky, ktoré by nemali chýbať žiadnemu robotníkovi, no ani domácemu „kutilovi“, patria i pracovné prilby či ochranné okuliare, ktoré vás dokážu ochrániť pred rôznymi čiastočkami či nečistotami z materiálu, s ktorým práve pracujete. Veď uznajte sami, že tvár, a to predovšetkým oči, treba chrániť v každom prípade a netreba radšej nič podceňovať. Aj drobná „smietka“ dokáže spôsobiť závažné problémy, a to určite nikto z vás nechce.

Nakúpte kvalitný sortiment za výhodné ceny

Pracovná obuv by skutočne nemala chýbať žiadnemu pracovníkovi! Tento typ obuvi je o niečo vyšší ako klasická obuv, pričom podrážka je omnoho pevnejšia. Topánka poskytuje stabilitu na každom povrchu, takže sa nemusíte báť prípadného pošmyknutia na klzkej podlahe. Pokiaľ aj vy hľadáte pracovné odevy, pracovné pomôcky, pracovné topánky, ochranné masky, ochranné prilby, pracovné rukavice či reflexné odevy, určite navštívte internetový obchod – www.bormis.sk, ktorý ponúka bohatý sortiment pre všetkých tých, ktorým záleží na zdraví a bezpečnosti počas práce! Kvalitný sortiment, priateľské ceny, rýchle dodanie či spokojnosť zákazníkov sú dôvody, prečo nakupovať práve u nás.

FOTO: bormis.sk  + © Stillkost / Dollar Photo Club
Top články z News.sk

Partneri

Hliníkové vchodové dvere Vás nikdy nesklamú

Široký výber kvalitných odpudzovačov za bezkonkurenčné ceny nájdete na odpudzovace.sk

Najlepšie domáce meteostanice

Detské komody skvele doplnia detskú izbu.

Potrebujete v domácnosti regulovať svetlo a mať dostatok súkromia? Skvelým riešením je tieniaca technika značky K-system!