Fotokalendár – ideálny darček

Nakupovanie vianočných darčekov v dostatočnom predstihu nám dáva čas na to, aby sme o nich dobre popremýšľali a trafili sa do čierneho. Nehovoriac o tom, že sa vyhneme predvianočnému stresu. Ideálnym riešením je nakupovanie darčekov z pohodlia domova a spojili to s niečím, čo má obdarovaný rád. Premýšľali ste o fotokalendári?

Ušitý na mieru

Nešlo by o obyčajný fotokalendár, aký nájdete v kdejakej predajni ale fotokalendár s vlastnými fotografiami. To by bolo prekvapenie pre vášho blízkeho, ak by od vás dostal fotokalendár, v ktorom by našiel niečo, čo má rád – fotografie predstavujúce jeho hobíčka, rodiny, známych miest a atď. Určite by sa potešil. Takýto fotokalendár si môžete vytvoriť v HappyFoto.

  • V HappyFoto máte, až tri rôzne spôsoby, ako si vytvoriť fotokalendár. Môžete využiť online spôsob a to prostredníctvom intuitívneho webu www.happyfoto.sk. Ďalej pomocou programu HappyFoto, ako aj cez novú mobilnú aplikáciu HappyFoto.
  • Nech už si zvolíte akýkoľvek spôsob, pri samotnej výrobe na vás bude čakať veľké množstvo rôznych pozadí, ornamentálnych doplnkov, či klip artov, ktoré si viete upraviť rôznymi nezvyčajnými efektmi.
  • Fotokalendár je umiestnený na špirále a obsahuje aj oko pre zavesenie. V ponuke je viacero rôznych druhov fotokalendárov. Vybrať si môžete nástenné, stolové, plánovacie aj ročné plánovacie fotokalendáre. Tak isto formáty na výšku, šírku aj do štvorca.

Ak si chcete dať záležať

Pre náročných je tu fotokalendár deLUXE. Jeho výroba prebieha vyvolaním fotochemickou cestou na kvalitný fotopapier Fuji Crystal Archive HD Album. Vďaka tomu sú farby na každom zábere živé a jasné. Tak isto sa na ich povrchu nezachytávajú odtlačky prstov. Doba spracovania sú 3 pracovné dni. Rovnako kvalitným fotokalendárom je fotokalendár zušľachtený lakovaním. Lak na povrchu papiera chráni fotografie pred otlačkami prstov a nečistotami. Kalendár tak zostane počas celého roku ako nový.

V súčasnosti prebieha v HappyFoto špeciálna First minute akcia na fotokalednáre v ktorej získate až 60% zľavu na nástenné fotokalendáre vo formáte A3 a A4. Akcia bude trvať len do 28. septembra 2020.

 

 

Tags: ,
Top články z News.sk

Partneri

Hliníkové vchodové dvere Vás nikdy nesklamú

Široký výber kvalitných odpudzovačov za bezkonkurenčné ceny nájdete na odpudzovace.sk

Najlepšie domáce meteostanice

Detské komody skvele doplnia detskú izbu.

Potrebujete v domácnosti regulovať svetlo a mať dostatok súkromia? Skvelým riešením je tieniaca technika značky K-system!