Stavte na psie krmivo prvotriednej kvality!

Prezradíme vám, kde nájdete výnimočne kvalitné krmivo pre vášho štvornohého priateľa, čím sa vyznačuje a aké rôzne druhy tohto krmiva máte na výber.

Výhody a dostupnosť prirodzenej stravy pre psov

Po celé stáročia kŕmili ľudia svojich domácich miláčikov mäsitou stravou, až sa v modernej dobe začali tešiť väčšej obľube umelo vytvorené granule. Tento obrat v stravovaní psov viedol u mnohých z nich k oslabeniu ich imunitného systému, výskytu rozličných alergií a zdravotných ťažkostí, ktorými dovtedy psíkovia netrpeli. V súčasnosti sa však našťastie opäť vracia do módy prirodzená surová strava a kosti, v skratke známa ako barf. Nenájdete v nej lepok, umelo vytvorené farbivá, príchute ani žiadne zrná, pričom sa tiež nemusíte obávať toho, že by ste surovou stravou vášmu miláčikovi ublížili. Jeho žalúdok je totiž na spracovanie takejto stravy prispôsobený od prírody a tak ju nie je potrebné pred podaním tepelne upraviť, čím by sa naopak pre psíka stala ťažšie stráviteľná.

Na Slovensku predáva surové, avšak zároveň čerstvé krmivo pre psov predajca Kivo Petfood, z ktorého ponuky cenovo dostupného surového mäsa si určite budete dokázať vybrať. Konkrétne produkty si môžete zvoliť podľa potreby v baleniach rôznej hmotnosti, pričom záleží len na vás, či dáte prednosť čistému hovädziemu prípadne kuraciemu mäsu alebo si zvolíte niektorú z dostupných kombinácií, ako je napríklad surové mäso mix piatich zvierat, kôň a králik komplet prípadne kura a ryba komplet. Špeciálne najmladším psíkom sú venované mäsové výrobky pre šteniatka, či už spomenieme hovädzie a kačacie mäso pre šteňa alebo hovädzinu a kuracinu pre šteňa.

Doplňujúce produkty, ktoré stoja za vyskúšanie

V prípade záujmu môžete na webovej stránke predajcu doplniť toto kvalitné mäso pre psa pochádzajúce z Holandska tiež o granule lisované za studena alebo granule s čerstvým mäsom v odlišných verziách pre dospelých psov a pre šteniatka. Vyskúšať sa oplatí tiež prírodné výživové doplnky, ako je napríklad konský či ovčí tuk alebo sardinkový prípadne lososový olej. Doplnkové krmivo zastupuje tiež obľúbená zeleninová saláma s čakankou a zelenou fazuľkou, zatiaľčo v sekcii kozmetiky a starostlivosti o psa nájdete ph neutrálne šampóny pre psov majúce lesknúci a vyživujúci efekt na ich srsť.

Tags: , , ,
Top články z News.sk

Partneri

Hliníkové vchodové dvere Vás nikdy nesklamú

Široký výber kvalitných odpudzovačov za bezkonkurenčné ceny nájdete na odpudzovace.sk

Najlepšie domáce meteostanice

Detské komody skvele doplnia detskú izbu.

Potrebujete v domácnosti regulovať svetlo a mať dostatok súkromia? Skvelým riešením je tieniaca technika značky K-system!