Bezvodný pisoár ECOSTEP-P8 prináša prevádzkovateľovi nulové náklady na energie a finančne úspornú prevádzku. Prevádzka bezvodného pisoára je ekologická a zachováva si najvyšší štandard hygieny. Bezkonkurenčné zariadenie so 100%-tnou prevádzkou bez zápachu a bez nákladov na vodu je jednotkou  na našom trhu.

bezvody pisoar ecostep

Vzorky mikrobiologického materiálu na základe štúdie Kalifornskej univerzity v Los Angeles ukázali, že bezvodý pisoár má nižší obsah baktérií ako klasický pisoár s prevádzkou na vodu. Navyše bezvodný pisoár ECOSTEP-P8 nezanecháva nepríjemný zápach.

Bezvodný pisoár pre každú domácnosť

Pisoár s použitím bez vody je vyrobený z odolných keramických materiálov. Je vhodný na použitie v kancelárskych prevádzkach, v nemocniciach a potravinárstve. ECOSTEP-P8 je ekologickou a ekonomicky výhodnou investíciou, ktorá je priateľská na finančné náklady aj počas prevádzky.

Pisoár bez vody nemá nároky na vodné a stočné, nepotrebuje energetické napájanie. Bezvodný pisoár ECOSTEP-P8 šetrí až 115 000 litrov ročne a stáva sa výhodnou investíciou vratnou do niekoľkých mesiacov.

Pisoár s membránovým ventilom

Membránový ventil bezvodného pisoára ECOSTEP-P8 zabezpečuje dokonalý prietok a odplavenie nečistôt. Predmety, ktoré do bezvodného pisoára padnú, alebo sú vhodené, sú odplavené odpadovou rúrou. Vlasy, žuvačky a cigaretové ohorky nemajú šancu na zapchatie odtoku pisoára.

Pisoár bez vody ECOSTEP-P8 nezanecháva v priestore pachy a nepríjemné arómy. Keramická úprava sanitárneho zariadenia zabezpečuje, aby sa zabránilo tvorbe a množeniu baktérií. Tým bezvodný pisoár zabraňuje šíreniu pachov a zároveň je zariadením, ktoré si nevyžaduje údržbu nad rámec prevádzky bežného vodného pisoára v toaletách.

 

 

 

vystava-ecostep
Top články z News.sk

Partneri

Hliníkové vchodové dvere Vás nikdy nesklamú

Široký výber kvalitných odpudzovačov za bezkonkurenčné ceny nájdete na odpudzovace.sk

Najlepšie domáce meteostanice

Detské komody skvele doplnia detskú izbu.

Potrebujete v domácnosti regulovať svetlo a mať dostatok súkromia? Skvelým riešením je tieniaca technika značky K-system!