LS00203-NAVY_(1)-700x700

Čo viac poteší Vašu nežnú polovičku ako štýlová kabelka, ktorá má potrebný vkus a vystihuje samotnú ženu? Kabelky sú skvelým darčekom len-tak z lásky, ale aj ako určitý spôsob ospravedlnenia zo strany muža či k sviatku, kedy Vám už skutočne nič nenapadá. Viete si však za každým poradiť s výberom kabelky a kúpiť tú správnu?

Žene vyberte kabelku podľa postavy

Áno, skutočne môžete vybrať kabelku podľa postavy a šanca, že vyberiete nevhodnú, je skutočne minimálna. Napríklad chudšie ženy obľubujú väčšie kabelky, nakoľko tento doplnok púta na seba pozornosť a žena aj pomocou neho zažiari v spoločnosti. Na druhej strane sú silnejšie ženy, ktorým sa viac hodia kabelky do ruky ako príliš veľké objemné kabelky. Kabelka do ruky má svoje jasné výhody. Je malá, veľmi ľahká a vmestí sa do nej všetko potrebné. U žien je veľmi obľúbená a taktiež nestojí príliš veľa. Pre chudšie a menšie ženy sú okrem objemnejších kabeliek vhodné aj strapcové kabelky, ktoré opäť vytvárajú dojem robustnosti.

Vhodná farba je kľúčom k úspechu

417-700x700Boli ste zvyknutí doteraz len na kabelky v čiernej alebo inej tmavej farbe? Móda v oblasti kabeliek sa posunula a dnes sú oveľa viac trendy sýte a živé farby, ako je napríklad červená, žltá či modrá. Napríklad aj Michael Kors kabelky v červenej a žltej farbe patria medzi tie najpredávanejšie z tejto značky. Matné alebo lesklé kabelky vždy potešia ženu, vyberajte ich však s vkusom a štýlom, ktorý žena obľubuje.

Široký výber kabeliek nájdete na BellaKabelky.sk, kde sa nachádzajú kabelky rôznych druhov a rôznych štýlov. Ak by ste nemali záujem len o kabelky, môžete si pokojne pozrieť aj ponuku štýlových cestovných tašiek s podtlačou, ktorá Vás rozhodne osloví.




Top články z News.sk

Partneri

Hliníkové vchodové dvere Vás nikdy nesklamú

Široký výber kvalitných odpudzovačov za bezkonkurenčné ceny nájdete na odpudzovace.sk

Najlepšie domáce meteostanice

Detské komody skvele doplnia detskú izbu.

Potrebujete v domácnosti regulovať svetlo a mať dostatok súkromia? Skvelým riešením je tieniaca technika značky K-system!