LS00203-NAVY_(1)-700x700

Čo viac poteší Vašu nežnú polovičku ako štýlová kabelka, ktorá má potrebný vkus a vystihuje samotnú ženu? Kabelky sú skvelým darčekom len-tak z lásky, ale aj ako určitý spôsob ospravedlnenia zo strany muža či k sviatku, kedy Vám už skutočne nič nenapadá. Viete si však za každým poradiť s výberom kabelky a kúpiť tú správnu?

Žene vyberte kabelku podľa postavy

Áno, skutočne môžete vybrať kabelku podľa postavy a šanca, že vyberiete nevhodnú, je skutočne minimálna. Napríklad chudšie ženy obľubujú väčšie kabelky, nakoľko tento doplnok púta na seba pozornosť a žena aj pomocou neho zažiari v spoločnosti. Na druhej strane sú silnejšie ženy, ktorým sa viac hodia kabelky do ruky ako príliš veľké objemné kabelky. Kabelka do ruky má svoje jasné výhody. Je malá, veľmi ľahká a vmestí sa do nej všetko potrebné. U žien je veľmi obľúbená a taktiež nestojí príliš veľa. Pre chudšie a menšie ženy sú okrem objemnejších kabeliek vhodné aj strapcové kabelky, ktoré opäť vytvárajú dojem robustnosti.

Vhodná farba je kľúčom k úspechu

417-700x700Boli ste zvyknutí doteraz len na kabelky v čiernej alebo inej tmavej farbe? Móda v oblasti kabeliek sa posunula a dnes sú oveľa viac trendy sýte a živé farby, ako je napríklad červená, žltá či modrá. Napríklad aj Michael Kors kabelky v červenej a žltej farbe patria medzi tie najpredávanejšie z tejto značky. Matné alebo lesklé kabelky vždy potešia ženu, vyberajte ich však s vkusom a štýlom, ktorý žena obľubuje.

Široký výber kabeliek nájdete na BellaKabelky.sk, kde sa nachádzajú kabelky rôznych druhov a rôznych štýlov. Ak by ste nemali záujem len o kabelky, môžete si pokojne pozrieť aj ponuku štýlových cestovných tašiek s podtlačou, ktorá Vás rozhodne osloví.
Partneri

Hliníkové vchodové dvere Vás nikdy nesklamú

Široký výber kvalitných odpudzovačov za bezkonkurenčné ceny nájdete na odpudzovace.sk

Najlepšie domáce meteostanice

Detské komody skvele doplnia detskú izbu.

Potrebujete v domácnosti regulovať svetlo a mať dostatok súkromia? Skvelým riešením je tieniaca technika značky K-system!