Nezabúdajte v marketingovej komunikácii na tradičnú tlač

Stále častejšie nás každý presviedča o výhodách online reklamy. Áno, je to moderný fenomén, ktorý pri správnom nastavení vie fungovať. Ale nesmieme zabúdať ani na tradičnú tlačenú reklamu – teda na rôzne plagáty, letáky, ale aj veľkoplošnú tlač napríklad v podobe billboardov.

Nepotrebujete agentúru

Pokiaľ zvládnete grafický návrh letákov, plagátov a ďalšej tlačenej inzercie v rámci firmy, nepotrebujete si už najímať agentúru. Tradičná tlač sa dá vyhotoviť v dobrom profesionálnom tlačovom štúdiu. Nezabudnite do požiadavky pre tlač vždy uviesť, či pôjde o vonkajšie použitie alebo interiérové.

Exteriérová tlač musí odolať poveternostným vplyvom

Pre vonkajšiu tlač sa používajú moderné ecosolventné a nová latexová technológia. Vďaka nim je tlač odolná poveternostným vplyvom aj UV žiareniu. Tlačiť je možné aj na pevnejšie a hrubé materiály, ktoré ešte viac predlžujú životnosť vonkajšej tlače.

Interiérová fototlač sa tlačí za pomoci atramentových technológií

Atramentová tlač síce nie je odolná voči vode, má však špičkovú kvalitu, vysoké rozlíšenie a ponúka úžasnú vernosť farieb. Hodí sa tiež pre postery a obrazy. Zaujímavou možnosťou interiérovej tlače je fototlač na plátno. Tlačiť sa dá na polyesterové aj bavlnené plátno. Takto si dokážete vytlačiť reprodukcie obrazov, fotografie, ale aj rôzne ukážky firemných produktov, služieb či zamestnancov, ktoré vytlačené fototlačou na plátne nevyzerajú lacno, ale naopak reprezentatívne.

Čo všetko z tradičnej tlače sa dá teda použiť v marketingovej oblasti?

Pre interiér pôsobia veľmi efektne fotoaplikácie a fototlač na plátno. Pozoruhodnou možnosťou je tlač interiérových tapiet. Pre exteriér aj interiér je možné tlačiť bannery, billboardy, podsvietené aplikácie, postery, plagáty, citilighty, roll-up médiá a tiež samolepky.

Čo ešte firmy tlačia?

Nesmieme zabudnúť ani na špeciálne potreby projektantov, dizajnérov či architektov. To sú hlavne tí, čo využívajú tlač výkresov farebnou atramentovou a čiernobielou laserovou technológiou tlače.

Tags: ,
Top články z News.sk

Partneri

Hliníkové vchodové dvere Vás nikdy nesklamú

Široký výber kvalitných odpudzovačov za bezkonkurenčné ceny nájdete na odpudzovace.sk

Najlepšie domáce meteostanice

Detské komody skvele doplnia detskú izbu.

Potrebujete v domácnosti regulovať svetlo a mať dostatok súkromia? Skvelým riešením je tieniaca technika značky K-system!