Vyberte si kreslo, ktoré sa dokonale hodí do vášho interiéru

Zdá sa vám obývacia miestnosť alebo pracovňa fádna? Doprajte jej malú zmenu s dizajnovým kreslom. Váš domov nielenže ožije, ale dostane aj nový nádych pohodlnosti.

Jeden kus nábytku dokáže naozaj divy. Okrem toho, že sa odhodláte k inému usporiadaniu miestnosti, vnesiete do nej nový štýl, farby a to pravé zútulnenie.

Ako si však vybrať to pravé dizajnové kreslo z pestrej ponuky e-shopu Estilofina?

Kreslo na podporu sedenia

V prvom rade je dôležité zvážiť funkčnosť. Nikto sa nechce usadiť do tvrdého, nízkeho alebo nevyhovujúco tvarovaného kresla. Zabezpečte si pohodlie s dostatočnou podporou chrbtice, opierkou hlavy i rúk a ideálnou výškou sedu, ktorá by mala byť od 52 do 55 cm.

Zabúdať netreba ani na hĺbku sedenia, stehná by mali byť podopreté a kolená v pravom uhle. Zvážte aj veľkosť kresla vzhľadom na priestor, ktorý máte k dispozícii. Mali by ste si byť istí, že nezaberie príliš veľa miesta, nebude natesno s iným nábytkom a usadenie v ňom bude bez okolitých prekážok.

Dizajnové kreslo do každej domácnosti

Cesta k štýlovému domovu začína návštevou e-shopu Estilofina, ktorý ponúka exkluzívnu kolekciu top čalúnených, kancelárskych, relaxačných či kožených kresiel.

Dizajnové kreslo Rotterdam zelený zamat

Dizajnové kreslo Rotterdam zelený zamat

Dizajnové kreslo je nielen miestom na oddych, ale jednoducho z neho dokážete spraviť obľúbenú dominantu obývačky, hosťovskej izby alebo pracovne. Nech už preferujete moderný minimalizmus, rustikálnu eleganciu alebo luxusné rococo, nebojte sa experimentovať.

Trendové kreslá so štýlom

Ak chcete kráčať s aktuálnymi trendmi v interiérovom dizajne, nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na štýlové kreslá.

Pre minimalistický štýl zvoľte kreslá s jednoduchým dizajnom a neutrálnymi farbami. Ideálnym spoločníkom môže byť elegantné kreslo s hladkými líniami, zaoblenými rohmi a drevenými nožičkami. Doplniť ho môžete podnožkou.

Dizajnové kreslo Dellyn modré

Dizajnové kreslo Dellyn modré

Domov plný charakteru a teplých tónov si zaslúži kreslo z prírodných materiálov, čalúnením a pohodlnými podrúčkami. Nič nepokazíte ani koženým kreslom, doplnok na výrazných nožičkách si zamilujú všetci fanúšikovia klasiky a luxusu.

V ponuke e-shopu Estilofina si prídu na svoje vyznávači klasiky, ale aj extravagancie a výrazných detailov, v podobe mohutných nožičiek, ozdobných cvokov alebo otočných sedadiel.

Stále váhate, či si zaobstarať nové kreslo? Pozrite si ponuku e-shopu Estilofina a nechajte sa uniesť modernosťou, ktorá panuje roku 2024.
Top články z News.sk

Partneri

Hliníkové vchodové dvere Vás nikdy nesklamú

Široký výber kvalitných odpudzovačov za bezkonkurenčné ceny nájdete na odpudzovace.sk

Najlepšie domáce meteostanice

Detské komody skvele doplnia detskú izbu.

Potrebujete v domácnosti regulovať svetlo a mať dostatok súkromia? Skvelým riešením je tieniaca technika značky K-system!