dámske bundy

Žena a móda, to ide k sebe. Ale aj tá najväčšia fanúšička módy a najnovších trendov sa z času na čas sekne. A oblečie si niečo, čo jej nepristane. To nič, každá robíme chyby, podstatné je sa z nich poučiť a už ich neopakovať. Nikdy!

Čo rozhodne nerobte a nenoste, keď chcete byť štýlové?

 

  1. Módne zákazy

Je ich veľa, stále nás otravujú a najmä… Sú na to, aby sa porušovali. Móda je v prvom rade o pocite, o tom, čo nám pristane, takže nech si módni štylisti hovoria koľko chcú o tom, že prúžky sa už nenosia, Vám pristanú a máte ich rada. Tak ich noste aj naďalej. Taktiež už dávno neplatia mýty o nekombinovateľných farebných kombináciách. Zelená s červenou nikdy dohoromady? Prečo nie? Nájdite svoj vlastný štýl a nebuďte v kŕči.

 

  1. Žiarivé farby iba na leto

Je síce pravda, že počas horúcich letných dní akosi prirodzene inklinujeme k pestrým farbám, ale prečo by sme si aj v decembri nemohli obliecť dámske zimné bundy v žiarivej oranžovej či neónové dámske tepláky? Nie je nijakým pravidlom, že jasné farby nosíme len sezónne. Práve naopak, nebojte sa ich a obliekajte sa do nich po celý rok. Nech je pestrejší a veselší. Všetko je to o schopnosti kombinovať, takže ak si doladíte trendy ružové dámske mikiny k obyčajných rifliam a teniskám, rozhodne tým nič nepokazíte.

 

  1. Rôzne vzory k sebe nepasujú

Veľkou chybou je tiež oddeľovanie vzorov. Moda sa mení, vyvíja, a tak, čo bolo kedysi nepredstaviteľné, je dnes úplne normálne. Maskáče s kockami? Pokojne, keď sa na to odhodláte.

 

  1. Podpätky sú len pre nízke

Topánky na vysokých opätkoch nie sú len pre nižšie ženy. Nosiť ich môžu aj tie z Vás, ktoré ich vlastne ani nepotrebujú. Dotvárajú totiž štýl a sú neskutočne sexy, tak prečo sa o ne ochudobniť len zo strachu, že budete príliš vysoké?

 

 
Partneri

Hliníkové vchodové dvere Vás nikdy nesklamú

Široký výber kvalitných odpudzovačov za bezkonkurenčné ceny nájdete na odpudzovace.sk

Najlepšie domáce meteostanice

Detské komody skvele doplnia detskú izbu.

Potrebujete v domácnosti regulovať svetlo a mať dostatok súkromia? Skvelým riešením je tieniaca technika značky K-system!