Salamander bluEvolution 92 – výborné plastové okná do rodinného i bytového domu

Premýšľate nad novými oknami do rodinného domu alebo bytu? Moderné plastové okná môžu byť ideálnym riešením. Pri výbere okien je dôležité venovať pozornosť kvalite, tepelnej a zvukovej izolácii, bezpečnosti a designu. Poďte si nechať predstaviť plastové okná Salamander bluEvolution 92.

Salamander bluEvolution 92, ktorý predáva spoločnosť CEDERA, je momentálne najpredávanejším plastovým profilom od výrobcu Salamander Industry product. So stavebnou hĺbkou 92 mm, 3 tesneniami a vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami patrí medzi top produkty na trhu. Je vhodný najmä pre novostavby nízkoenergetických a pasívnych domov.

Výhody plastových okien Salamander

Vynikajúca tepelná a zvuková izolácia

Plastové okná Salamander bluEvolution 92 sú vybavené 6 komorovým profilom a 3 tesneniami, čo zabezpečuje vynikajúcu tepelnú a zvukovú izoláciu. S indexom prestupu tepla cez okno (Uw) na úrovni 0,72 W/m²K sú ideálnym riešením pre energeticky efektívne stavby.

Bezkonkurenčná odolnosť a kvalita

Profily Salamander sú vyrobené z nadštandardne kvalitného PVC, ktoré je odolné voči starnutiu a nepriaznivým poveternostným podmienkam. S hrúbkou obvodových stien 92 mm poskytujú výbornú statickú stabilitu.

Okná v modernom dizajne

Salamander okná majú nadčasový dizajn s lesklým povrchom a sú k dispozícii v rôznych farebných prevedeniach. Charakteristická snehobiela farba a lesk profilov dodávajú každej stavbe elegantný vzhľad.

Ako vybrať správne okno?

Pri výbere plastových okien je dôležité zvážiť individuálne potreby každého domu či bytu. Zohľadnite tepelnú a zvukovú izoláciu, bezpečnosť a dizajn. Práve Salamander bluEvolution 92 však ponúka optimálny mix týchto vlastností.

Prečo si vybrať plastové okná od spoločnosti CEDERA?

CEDERA je dlhoročným predajcom plastových okien v Bratislave. S mnohoročnými skúsenosťami v montáži okien ponúka iba prvotriedne produkty. Plastové okná Salamander sú jedným z najlepších výberov na trhu a CEDERA sa zaväzuje poskytovať kvalitnú službu od výberu až po finálnu montáž. Investujte do kvalitných plastových okien a zabezpečte si dlhodobú energetickú efektivitu, bezpečnosť a moderný dizajn pre váš domov.
Top články z News.sk

Partneri

Hliníkové vchodové dvere Vás nikdy nesklamú

Široký výber kvalitných odpudzovačov za bezkonkurenčné ceny nájdete na odpudzovace.sk

Najlepšie domáce meteostanice

Detské komody skvele doplnia detskú izbu.

Potrebujete v domácnosti regulovať svetlo a mať dostatok súkromia? Skvelým riešením je tieniaca technika značky K-system!