Ľudia si často radšej požičajú z banky za podobný úrok, ako majú aj nebankové spoločnosti. Sú ochotní čakať radšej aj mesiac, kým im banka pôžičku schváli, ako keby mali mať peniaze do niekoľkých hodín z nebankovky. Prečo je to tak? Odpoveď je jednoduchá, trh s nebankovými pôžičkami je ovplyvnený aj tými spoločnosťami, ktoré ku svojim zákazníkom nepristupujú fér. Do zmlúv komponujú rôzne skryté dodatky, premrštené poplatky či extra vysoké úroky. Existujú ale aj také spoločnosti, pre ktoré je transparentná nebanková pôžička samozrejmosťou. Kde také nájdete?

time is money concept with businessman with money and pocket wat

Hľadajte overené spoločnosti

Pre netransparentné nebankové spoločnosti je internet veľkým nepriateľom, pretože veľa ľudí, ktorí majú so spoločnosťou zlé skúsenosti, sa o ne podelia aj s tými, ktorí o pôžičke rozmýšľajú. Recenzie, skúsenosti, fóra, kde dostanete informácie z prvej ruky, vám prezradia o spoločnosti viac, ako jej internetová stránka či stretnutie s obchodným zástupcom. Zdajú sa vám podmienky pôžičky až príliš lákavé? Zistite si informácie od ľudí, ktorí s touto pôžičkou majú skúsenosti, či tam nie je nejaký háčik.

Dôležitá je rýchlosť

Pri pôžičkách je dôležitá rýchlosť, čím skôr ich dostanete na účet, tým lepšie pre vás. Rýchle pôžičky môžete získať od spoločnosti Credit One. Lotyšská spoločnosť, pre ktorú je základom transparentnosť a spokojnosť jej klientov. Tisíce spokojných ľudí, ktorým táto nebanková spoločnosť pomohla, sú toho jasným dôkazom. Peniaze po schválení pôžičky máte na účte obvykle do 24 hodín.

Získajte pôžičku hneď

Navštívte internetovú stránku CreditOne.sk a môžete získať pôžičku ihneď. Stačí, keď si na pôžičkovej kalkulačke zvolíte sumu a mesačné splátky. Veľmi transparentné a navyše ste sami sebe pánom.

FOTO:  © Bacho Foto / Dollar Photo Club
Top články z News.sk

Partneri

Hliníkové vchodové dvere Vás nikdy nesklamú

Široký výber kvalitných odpudzovačov za bezkonkurenčné ceny nájdete na odpudzovace.sk

Najlepšie domáce meteostanice

Detské komody skvele doplnia detskú izbu.

Potrebujete v domácnosti regulovať svetlo a mať dostatok súkromia? Skvelým riešením je tieniaca technika značky K-system!