Výber novej strechy patrí medzi jedno z najnáročnejších rozhodnutí pri výstavbe či rekonštrukciách domov. Niekedy sa necháme nalákať na príjemný vzhľad, inokedy zase na výhodnú cenu, ktorá je koniec koncov pre väčšinu z nás i kľúčovým faktorom. Avšak, viete vôbec, aké sú tri najdôležitejšie vlastnosti pri výbere strešnej krytiny? Je to predovšetkým životnosť, funkčnosť a bezpochyby i dizajnové prevedenie, ktoré by malo ladiť s celkovou architektúrou stavby.

Vysoká životnosť, minimálna hmotnosť, tradičný dizajn

Keramická škridla bobrovka je vyrábaná za pomoci najmodernejších technológií, čo by nebolo v dnešnej dobe nič nezvyčajné, no čo poteší najmä ochrancov prírody je to, že je recyklovateľná. To v praxi znamená, že akonáhle splní svoj účel, je možné ju znova použiť, aj keď treba dodať, že životnosť takejto krytiny je zhruba sto rokov. A v čom vynikajú práve keramické škridle? Ich hlavné prednosti spočívajú vo vysokej hlukovej izolácií, nízkej hmotnosti, tradičnom vzhľade a prvotriednej odolnosti voči vonkajším vplyvom počasia. Radosť z novej strechy je na pravom mieste, čiže sa nebojte poradiť s odborníkom a nájdite spoločné riešenie, ktoré uspokojí aj vaše najtajnejšie želania!

Je odvetrávanie dôležité?

Aj vy sa pýtate, či je odvetrávanie strešnej krytiny skutočne dôležité? Odpoveď je jednoznačná – áno! Teda v prípade, že chcete zachovať kvalitu strešnej konštrukcie aj niekoľko desiatok rokov, keďže práve odvetrávanie zabezpečuje bezporuchovosť a okrem toho vám pomôže ušetriť náklady za energie. Tak čo poviete, aj vy si dáte záležať pri výbere strešnej krytiny? Neváhajte, navštívte špecializovanú predajňu s dlhoročnou pôsobnosťou na trhu a poraďte sa so skúseným odborníkom, ktorý vám zodpovie na každú vašu otázku. Veď strecha je celoživotná investícia, tak prečo jej výberu nevenovať dostatok pozornosti?

 
Partneri

Hliníkové vchodové dvere Vás nikdy nesklamú

Široký výber kvalitných odpudzovačov za bezkonkurenčné ceny nájdete na odpudzovace.sk

Najlepšie domáce meteostanice

Detské komody skvele doplnia detskú izbu.

Potrebujete v domácnosti regulovať svetlo a mať dostatok súkromia? Skvelým riešením je tieniaca technika značky K-system!